Haberler
Hayrettin Şekerden Öğrencilere Anlamlı Destek
Yayınlanma Tarihi: 15 January 2021 99 görüntüleme

Berika Medikal Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin Şeker, memleketi Başyayla’da çocukların eğitimi için tablet bağışında bulunurken, eğitime yapılacak her katkının geleceğe yapılmış olacağını söyledi.
 
Pandemi nedeniyle eğitime uzaktan devam edilirken, Başyayla’da teknoloji yetersizliği nedeniyle derslere katılmakta zorlanan çocuklara hemşerileri iş insanı Hayrettin Şeker’den destek geldi. Berika Medikal Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin Şeker, Başyayla ve köylerinde eğitimlerine devam eden 50 çocuğa tablet bağışında bulundu. Başyayla Kaymakamı Koray Çelik, bağışından dolayı Şeker’e teşekkür ederken, bu tür desteklerin öğrencileri motive edeceğini söyledi.
ÖRNEK OLMASINI DİLERİZ
Başyayla Kaymakamlığı’nda düzenlenen törenle öğrencilere tabletleri verilirken, Kaymakam Koray Çelik, öğrencilere yapılan destekten duydukları memnuniyeti dile getirdi. İnsanların doğdukları toprakları unutmamalarının önemine dikkat çeken Çelik, “Berika Medikal Yönetim Kurulu Başkanı çok değerli dostum ve hemşerimiz, iş insanı sayın Hayrettin Şeker ricamızı kırmayarak ilçemiz çocuklarına 50 adet tablet hediye etti. Yüce gönüllülüğü ve samimi duyguları ile özellikle köyü Büyükkarapınar başta olmak üzere memleketinin gençlerine sahip çıkan sayın Şeker’e teşekkürü bir borç bilir, örnek teşkil etmesini temenni ederim” dedi.
DOĞDUĞUM TOPRAKLARA BORCUM
Berika Medikal Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin Şeker de bu bağışın bir görev olduğunu belirtirken, eğitime katkı yapmaya devam edeceklerini dile getirdi. İş insanı Şeker, özellikle eğitimde dezavantajlı öğrencileri desteklemenin önemine dikkat çekerek, “Ben de benim gibi birçok isim de çocuklarımızın eğitim aldığı sıralarda oturduk. Bu tür destekler bizlerin görevi. Doğup büyüdüğümüz topraklara olan borcumuzu geleceğimiz çocuklarımızı destekleyerek ödemeye çalışıyoruz. Onların iyi eğitim almaları geleceğimize atılmış sağlam temeller olarak geri dönecektir. Doğup büyüdüğüm köyüm Büyükkarapınar, Başyayla ve Ermenek bölgesinde çocuklarımızın eğitimi için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Haberin devamı için ;
https://www.merhabahaber.com/is-insani-sekerden-anlamli-destek-1831844h.htm
https://www.bbnhaber.com.tr/is-insani-seker-den-ogrencilere-destek
https://anadoludabugun.com.tr/konya-haber/is-insani-hayrettin-sekerden-ogrencilere-anlamli-destek-132239h
https://www.pusulahaber.com.tr/is-insani-hayrettin-sekerden-ogrencilere-anlamli-destek-1427457h.htm

Hayrettin Şekerden Öğrencilere Anlamlı Destek
Berika İletişim Hattı
+90 (332) 238 99 98
Copyright © 2021 Berika Teknoloji Medikal All rights reserved.